Arabalı Kurye

Home »  Arabalı Kurye

Arabalı Kurye Hizmetleri Sizlere Ülkemizin Bir Çok Önemli Noktasında Güvenilir Kurye ve Dağıtım Hizmetleri Sunmaktadır.kurye

Arabalı kurye


araclikuryeArabalı kurye servisi ile motorlu kuryelerimizin taşıyamadığı hacimli, ağır, kırılabilir, kıymetli ve taşınmasının riskli olabileceğini düşündüğünüz gönderileriniz için şirketimizin araçlarından faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye liste fiyatının 5 katı ile ücretlendirilir. Motorlu Kurye motorsikletli kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve koliler için arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktirde panelvan araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta olan siparişleriniz arabalı kurye ile taşınabilir.

Moto kuryenin taşıyamıyacağı agırlıkta ve ya çok fazla olan ürünleri taşınması için gerçekleştirilen bir sistemdir. Bu Sistemi digerlerinden ayrı kılan fiyat farkı ve de zaman farkıdır. Arabalı Kurye motor kurye gibi degildir trafikte araçların arasından rahatça ilerleyebilsin.Bu yüzden sizden fazla zaman talep edilir.

arabalı kurye

Arabalı kurye nasıl hizmet verir ?

Arabalı kurye‘nin çalışma şekli express kurye gibi hiç bir yere uğramadan belirlemiş oldugunuz adrese ulaşır ama express kurye kadar hızlı olamaz. En kısa yoldan ve en hızlı bir şekilde ulaşması için gereken gayret sarfedilmektedir., Arabalı kurye fiyatını öğrenmek için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Arabali kurye sizden dağıtılacak olan dosya, dergi ve ya davetiye gibi toplu dağıtımları alarak kuryelere teslim etmektedir.

Özel Kurye Hizmeti

özelkuryeArabalı kurye olarak özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Motorlu kurye Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Motorlu kurye çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel sürprizler yapmak isteyen herkes için geçerlidir. Motorlu kurye gerek şehir içi gerekse şehir dışına kurye hizmeti vermektedir.

Nöbetçi Kurye


kuryeArabalı Kurye olarak sizlere yeni bir kurye hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. Bizlere gelen yoğun talepler çerçevesinde sizlere İstanbul içi 7 gün 24  saat kurye hizmeti sunmaya başlamış bulunmaktayız. Artık nöbetçi  eczane yada eczanelerde bulamadığınız ilaçları aramanıza son veriyoruz. Acil  ilaç kurye hizmet şeklimiz şu şekildedir : 

Gecenin bir yarısı rahatsızlandınız mı ?

 İlacınız evde yok mu

? Acil İlaç İhtiyacınız mı var

? Nöbetçi Eczanemi Bulamıyorsunuz

? Eczanelerde İlaçlarınızı mı Bulamadınız ?
Arabalı Kurye olarak her semtte gece gündüz bir nöbetçi kurye bulundurmaktayız gece ihtiyacınız olan ilacı gidip eczaneden fişi ile beraber  alıp getirip sizin bulunduğunuz adrese getirip sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca nöbetçi  eczane bulamadıysanız yada ilacınız gittiğiniz eczanede yok ise biz acil ilaç  kuryelerimiz ile başka semtten ilaçlarınız faturası ile alıp getirip sizlere  teslim ediyoruz. Reçeteli ilaçlarınız için ise ilaç kuryemiz sizin adresinize  gelip sizden reçetenizi alıp nöbetçi eczaneye gidip sizin ilaçlarınızı alıp  getirip size teslimatını gerçekleştirir.

Dağıtım Hizmetleri

topludağıtımArabalı Kurye, banka kredi kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, promosyon dağıtımları, toplantı veya kutlama davetiyeleri, dergi veya süreli ve sürekli yayınların dağıtımı gibi kurye servisi sunmaktadır. İsteğe göre imzalı, imzasız, raporlu, raporsuz, alan dağıtımı gibi ek kurye servisi de sunulmaktadır. Arabalı Kurye’yi arayarak fiyat ve dağıtım süresi konusunda gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İmzalı dağıtımlar gönderi üzerinde belirtilen alıcıya doğruca elden imza karşılığı yapılan kurye servisi şeklidir. İmzalı dağıtımlarda hata oranı sıfırdır. Alıcısı bulunamayan gönderiler için kurye tarafından haber formu bırakılarak geri dönüşümler sağlanır. Sonrasında yine kurye tarafından ikinci bir ziyaret yapılarak gönderi teslim edilir. Tüm gönderiler barkod sistemiyle bilgisayara aktarılır. Tüm teslim detayları internet üzerinden veya yazılı doküman veya CD/DVD şeklinde verilir. İmzalı dağıtımlarda şikayetleri hızla izleme ve inceleme olanağımız vardır.
motorlukurye